GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE
NÁVRHY OSVĚTLENÍ
CENTURY ITALIA
UV ZAŘÍZENÍ

NOVĚ V PORTFOLIU : GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE

Germicidní zařiče jsou účinným nástrojem pro likvidaci virů a koronavirů všech druhů. Díky efektivním dezinfekčním lampám, které vyzařují UV-C záření, je pro zářič jednoduché zničit virus typu COVID-19, SARS-CoV-2 a jiné. Tyto UV dezinfekční lampy jsou používané ve zdravotnictví pro kompletní desinfekci povrchů a vzduchu.

Nabízíme vysoce kvalitní zářiče přímé, nepřímé nebo kombinované. Přímé záření poskytuje dezinfekci všech povrchů, nepřímé dezinfikuje vzduch v místnosti. Kombinovaný přístroj disponuje přímým i nepřímým zářením. Všechny zařízení lze obsluhovat i dálkovým ovládáním.

Přímá dezinfekce může být nebezpečná pří ozáření člověka , zejména očí, proto jsou naše zařízení vybavená senzorem, který při jakémkoli pohybu osob v detekovaném prostoru automaticky přeruší činnost zářiče na předem nastavený časový interval.

Kombinované zařízení s přímým i nepřímým zářením je v chodu, i když je uživatel přítomen v místnosti. Jestliže se v prostoru se zařízením nikdo nenachází - pracuje dezinfekce kombinovaná. Jestliže přístroj v místnosti detekuje pohyb člověka , zařízení používá pouze nepřímou funkci, tedy dezinfikuje pouze okolní vzduch.

Zařízení poskytuje prevenci proti kontaminaci prostředí. Podle watáže dokáží ubránit jedince před nakaženým ve vzdálenosti 3-6 m od germicidního zářiče.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít