GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE
NÁVRHY OSVĚTLENÍ
CENTURY ITALIA
UV ZAŘÍZENÍ

UV zařízení

Dodáváme zařízení UV DEZINFEKČNÍCH jednotek z nerezové oceli a filtrů. GERMICIDNÍ ZÁŘIČE se schopností dezinfekce povrchů a vzduchu speciálně pro domácnosti, kanceláře a jiné.

Germicidní zářiče Germicidní zářiče jsou UV desinfekční zařízení vhodné pro domácí či kancelářské použití. Jednoduché používání, 100% účinnost. Zjistit více Série 400 TC V této řadě UV systému se využívají výkonné lampy, které umožňují při stejném zpracovávaném průtoku použít méně lamp a tím je jednodušší údržba. Zjistit více Série AM Řada AM je silná nizkotlaká amalgamová lampa, jenž umožňuje velmi dobrou dezinfekci i při nízkých hodnotách UV Transmitance. Zjistit více Série Domestic UV dezinfekční systémy řady DOMESTIC SERIES jsou nejmenší zařízení, která jsme vyrobili, a to jak pro rozměry, tak pro kapacitu upravované vody. Zjistit více Série HDPE UV řada realizovaná v komorách s vysokou hustotou polyethylenu, jenž zaručuje dlouhou životnost s agresivní vodou. Zjistit více Série IT Řada UV IT VALIDATED je testována podle rakouské normy a plně vyhovuje požadavkům EPA. Zjistit více Série Rack LCD Desinfekční jednotky řady LCD řady Rack se skládají z jedné UV komory s více lampami. Zjistit více Série SBT Řada SBT navržena speciálně pro nízké hodnoty přenosu UVT. Zjistit více Série SMP Jednotka SMP má schopnost rozbít chemické vazby a dobře redukuje nežádoucí chemikálie ve vodě. Zjistit více Série SMP3 SMP3 je pravděpodobně ta nejmenší střednětlaková jednotka na trhu, vynikající volba pro bazény s nedostatkem prostoru a slabou recirkulací. Zjistit více Speciální jednotky Technická kancelář společnosti našeho výrobce je schopna navrhnout UV zařízení tak, aby odpovídala specifickému požadavku zákazníka. Zjistit více

CO JE ZÁŘENÍ UV-C ?

Malá část elektromagnetického spektra s vlnovou délkou v rozmezí 100 až 400 nm (nanometrů) je definována jako rozsah ultrafialového záření. UV-C jsou součástí subprostoru charakterizovány vlnovými délkami zahrnutými mezi 100 a 280 nm. Elektromagnetické vlny s různou vlnovou délkou a šířkou vyvolávají interakce s látkou odlišné povahy, ozařování UV-C s l = 254 nm je zejména zajímavá díky své výrazné germicidní síle.

JAK JSOU VYRÁBĚNY ?

JAK JSOU VYRÁBĚNY ?

V přírodě jsou paprsky UV-C součástí sekundárního kosmického záření, které v interakci s vysokými vrstvami pozemské atmosféry vytváří ozon a s nižší energií dosahuje ozáření opálením UV (A + B). Uměle UV-C paprsky jsou vyráběny pomocí speciálních fluorescenčních lamp obsahující rtuťové výpary, jenž jsou vyrobeny z velmi čistého křemene (> 99,99% SiO2) transparentního vůči UV-C světlu, které vypouštějí téměř monochromatickou formou (> 95% ƒÜ = 254nm).

JAK PRACUJÍ ?

JAK PRACUJÍ ?

Pro správnou účinnost desinfekce musí elektromagnetická vlna, kromě toho, že má určitý druh (L = 254nm), mít minimální hodnotu intenzity, aby byla schopna zajistit minimální dávku vody. UV sterilizátor, je-li správně dimenzován, je schopen dávat vodě dostatečnou dávku pro zredukování téměř všech nejčastějších mikroorganismů přítomných ve vodě. Obvykle musí systém UV dezinfekce mít UV dávku vyšší než 300 J / m2.

JAK TO FUNGUJE ?

JAK TO FUNGUJE ?

Vysoká germicidní síla této vlnové délky musí být hledána v DNA a na vazbě jejích základních složek (nukleotidů). DNA je makromolekula přítomná ve všech živých organismech, ve kterých jsou uloženy všechny informace nezbytné pro život a reprodukci. Změna některých chemických vazeb přítomných mezi nukleotidy vyvolaná UV-C ozářením je schopna měnit informace obsažené a přenášené DNA, tyto změny brání její normální aktivitě a to nevratně vede k zániku buněk.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít