GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE
NÁVRHY OSVĚTLENÍ
CENTURY ITALIA
UV ZAŘÍZENÍ

Germicidní zářiče

Germicidní zářiče UVETTA

Jsou zařízení sloužící na dezinfekci použitím ultrafialového záření speciální části UV záření, a to záření o vlnové délce 253,7 nm.

Germicidní zářiče řady UVETTA ® jsou testované a ověřené akreditovanou zkušební laboratoří na EMC a LVD testy. Jejich použití a účinnost jsou ověřené dlouhodobými zkušenostmi přímo z praxe. Při jejich správném použití nemůže dojít k nežádoucím expozicím UVC záření.

Všechny produkty máme skladem.

Germicidní záření

UVC záření o vlnové délce 253,7 nm je neviditelné. Právě toto záření v spektru UV-C způsobuje uhynutí mikroorganizmů a to tak, že dojde k narušení jejich DNA a následně k jejich destrukci. Modré světlo, které produkují germicidní zářiče je pouze vedlejším produktem. Táto část spektra není nebezpečná.

Germicidní záření neprochází matnými nebo neprůhlednými materiály a ani obyčejným sklem. Tímto tvoří pro germicidní záření spolehlivou překážku. Prochází pouze čirým křemenným sklem.

Doporučená použití

Kanceláře, čekárny, chodby, ordinace lékařů, vstupní haly, kadeřnictví, obchody, sklady, kulturní sály, operační sály, vyšetřovny, byty.

Servis a poradenství

Pomůžeme Vám s návrhem umístění a počtem zářičů k dosažení 100% účinnosti. Po dohodě můžeme i nainstalovat na místě po celé ČR. CENA JE NA DOTAZ

www.uvetta.cz

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít