GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE
NÁVRHY OSVĚTLENÍ
CENTURY ITALIA
UV ZAŘÍZENÍ

Laboratoře

UV technologie je používaná ve farmaceutických výzkumech a zhotovení zázemí pro produkci ultračisté procesní vody, dezinfekci vzduchu nebo ploch a zajištění toho, aby laboratorní nástroje a personální bezpečnostní nástroje odpovídaly přísným standardům.

Ultračistá voda

Ultračistá voda je ošetřována přes několik kroků, aby dosáhla standardů kvality pro různé uživatele. UV dezinfekční systémy jsou užívány aby učinily mikroby a patogeny ve vodě neškodné.Dále také k odstranění ozónu a chlóru z procesní vody. Obzvlášť zda-li byla dříve dezinfikována použitím některé z chemických metod, což může zanechat velké množství ozónu.

Dezinfekce pracovního prostředí

Laboratoře využívají UV systémy umístěné na stropu pro dezinfekci vzduchu tak, že cirkuluje zařízením UV lamp a tím dezinfikuje pokoje a sklady.

Umývání nástrojů a ochranného vybavení

Po obvyklém chemickém čištění laboratorního vybavení je posláno přes UV dezinfekční "tunel" nebo je skladováno v UV světelném boxu přes noc. Osobní ochranné vybavení může být ošetřeno ruční baktericidní lampou aby se zaručilo, že se zde nenachází další zamořující látky.

Zacházení laboratoře s vypouštěnou vodou

UV vodní dezinfekční systémy jsou používány k odvádění odpadní vody z laboratoří nebo farmaceutických výrobních zařízení, aby se zajistilo, že jakékoliv potenciální toxické vedlejší produkty, které se mohly přidat v průběhu testování a chemického procesu byly učiněny neškodnými.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít