GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE
NÁVRHY OSVĚTLENÍ
CENTURY ITALIA
UV ZAŘÍZENÍ

Odpadní voda

Opětovné užívání a nakládání s odpadní vodou pro zemědělské využití je čím dál více atraktivní pro obecní orgány správy tím, čím více oblastí na zemi trpí běžným obdobím sucha - ve skutečnosti bylo toto téma probíráno na Globálním fóru pro potraviny a zemědělství v lednu roku 2017.

Abu Dhabi dalo slib, že znovu využije 100% odpadní vody do roku 2020 , razící cestu pro ostatní národy k jejích následování. Jsou zde výzvy k překonání - nezpracovaná odpadní voda může obsahovat chemicky znečišťující látky, farmaceutické zbytky, patogeny a mikroby, takže je nezbytné, aby byla bezpečná před tím, než bude vůbec znovu použita (nebo přepuštěna tam, kde se přidá k vodním tokům).

Tradiční metody pro dezinfikování vody jako je například používání chlorového plynu může vytvořit škodlivé vedlejší produkty, které se při používání vody uvolňují do prostředí. UV dezinfekce odpadní vody je proces bez chemikálií, který učiní škodlivé organismy bezpečnými a zajistí bezpečnou vodu pro obyvatele ,flóru a faunu která obývá místní vodní útvary.© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít