GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE
NÁVRHY OSVĚTLENÍ
CENTURY ITALIA
UV ZAŘÍZENÍ

Vodní prostředí

Úplně první využití UV dezinfekce pro všechny plavecké bazény proběhlo na Olympijských hrách v Londýně roku 2012. Tímto vodní průmysl začíná přijímat tuto technologii. UV dezinfekční systémy jsou přístupné pro všechny od malých soukromých bazénů a lázeňskcýh zařízení až po velké rekreační vodní parky a vše mezi tím.

Po mnoho let byly filtrační systémy s chlórem nebo bromové přísady či ozónové systémy jedinou reálnou možností pro vlastníky bazénů jak čistit vodu , avšak vědomí o budoucí škodlivosti vedlejších produktů těchto metod a převládání mikrob odolných vůči chlóru donutilo lidi pro jiné řešení .

UV dezinfekční systémy, zahrnující germicidní UV lampy vedle filtrace a malého množství chlóru jsou účinná a bezpečná metoda pro zajištění dobré kvality vody bez toxických vedlejších produktů a škodlivých vedlejších účinků. Spolu s UV lampami se stále používá chlór, avšak v tak malém množství, že jeho škodlivé vedlejší produkty jsou úplně odstraněny - chloraminy jsou "odpojeny" UV světlem, takže uživatelé bazénu si také všimnou absence "chemického" zápachu.

UV systémy jsou nyní jednoduché k instalaci a zajištění bazénu jakékoli velikosti a jsou čistou, bezpečnou a ekologicky vhodnou metodou . Vysoká kvalita našich UV germicidních lamp jsou skvělou volbou pro váš UV systém .

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít