GERMICIDNÍ ZÁŘÍČE
NÁVRHY OSVĚTLENÍ
CENTURY ITALIA
UV ZAŘÍZENÍ

Výhody UV dezinfekce

UV dezinfekce má mnoho výhod oproti obvyklému způsobu pro dezinfekci povrchu, vzduchu a vody:

Většina UV dezinfekčních systémů nevyžaduje chemikálie, pouze správnou aplikaci germicidních lamp - v závislosti na aplikaci některé procesy stále vyžadují použití chemikálií, ale v podstatně menším množství.

Použití UV dezinfekce nezanechává žádné toxické chemické nebo karcinogenní vedlejší produkty.

UV dezinfekční systémy jsou často menší a snažší na použití než obyklé systémy, navíc v cenově dostupném kapitálu a operační ceně.

UV dezinfekce nemění chuť pití nebo jídla, ke které může dojít při chemickém či tepelném ošetření.

UV dezinfekční systémy jsou pro personál často bezpečnější, než použití chemického systému. Navíc eliminuje nutnost produkovat, skladovat a převážet nebezpečné a potenciálně toxické chemikálie.

Germicidní lampy jsou rovnoměrně efektivní proti bakteriím, plísním, sporám a virům.

UV dezinfekce deaktivuje patogeny, které si mohou vytvořit odolnost vůči chlóru či jiným chemikáliím, jako je kryptosporidium.

Aquakultura UV dezinfekční systémy v inkubátorech, rybích farmách a akváriích umožnily provozovatelům chovat nebo udržovat úrodu zdravějšího rodu. Zjistit více Balení & Zpracování Hygienické zpracování a balení potravin, farmaceutických a kosmetických přípravků je nezbytné pro zajištění toho, aby se dostaly až k zákazníkovi stále ve vysoké požadované kvalitě. Zjistit více Laboratoře UV technologie je používaná ve farmaceutických výzkumech a zhotovení zázemí pro produkci ultračisté procesní vody, tak jako k dezinfekci vzduchu, ploch a laboratorních nástrojů. Zjistit více Námořní průmysl UV dezinfekce je používána v námořním průmyslu pro zacházení s balastní vodou a také jako pokročilé čistění odpadní vody či systémy na pitnou vodu. Zjistit více Odpadní voda UV dezinfekce odpadní vody je proces bez chemikálií, který prokáže škodlivé mikroorganismy bezpečnými a zajistí vodu pro obyvatele, pracovníky a flóru a faunu která obývá místní vodní útvary. Zjistit více Pitná voda UV dezinfekce je nyní vyzkoušená, otestovaná a důvěryhodná metoda pro komunální a domácí pitnou vodu všude na světě. Zjistit více Potraviny & Nápoje Producenti potravin a pití čím dál tím víc přecházejí na baktericidní lampy, aby zajistili, že potraviny, nápoje a oblasti, v kterých produkují, jsou bez nežádoucích patogenů. Zjistit více Ropa & Plyn Jak na pevnině tak na příbřeží potřebuje je pro produkci ropy a plynu nutné velké množství vody, která se používá na běh, chlazení a opětovné použití. Zjistit více Těžba surovin UV dezinfekce vody je používána v těžbě kde zajišťuje vyhovění směrnici a předchází vypouštění nebezpečné vody. Zjistit více Vodní prostředí UV dezinfekční systém je bezpečná a efektivní metoda, jak zajistit dobrou kvalitu vody v bazénech a vodních parcích všech velikostí. Zjistit více Zahradnictví UV dezinfekce je populární zacházení s vodou v odvětví zahradnictví, jelikož nevytváří chemické vedlejší produkty, které mohou stresovat rostliny a tím snižovat jejich kvalitu. Zjistit více Zdravotní péče Germicidní lampy jsou používány na dezinfekci pokojů pacientů, vybavení a vzduchu v nemocnicích. Tím pomáhají nemocnici v boji proti infekcím. Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít